MARDİN ARTUKLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZERGAN ORTAOKULU TİYATRO EKİBİ, AKINCI ORTAOKULU’NDA SAHNE ALDI

Kızıltepe Zergan Ortaokulu Tiyatro Kulübü öğrencileri, Akıncı Ortaokulu öğrencileri için özel bir gösteriyle oyunlarını sahneledi.
ZERGAN ORTAOKULU TİYATRO EKİBİ, AKINCI ORTAOKULU’NDA SAHNE ALDI

   Kızıltepe Zergan tiyatro kulübü öğrencileri, yazar Turgut Özakman ´ın yazdığı “Ah Şu Gençler” başlıklı, gençler ve aileleri arasındaki problemleri anlatan, eğlenceli tiyatro oyununu, Akıncı Ortaokulu çok amaçlı salonunda sergiledi. Akıncılı öğrenci ve öğretmenler tarafından büyük beğeniyle karşılanan oyunda, öğrenci ve öğretmenler başta olmak üzere, Kızıltepe Zergan Ortaokulu Müdürü Mehmet Fatih Karaboğa´ya destekleri için teşekkürlerini sunan Akıncı Ortaokulu Müdürü Metin Aydın, "Sanatsal aktiviteler okullarda nitelikli bir eğitimin sağlanmasında olmazsa olmazıdır. Bu minvalde yola revan olduk gidiyoruz. Çabalarımızın hayırlara vesile olması tek dileğimizdir." dedi.

 Zergan Ortaokulu öğrencileriyle Akıncı Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerin toplu fotoğraf çekmesiyle tiyatro etkinliği sona erdi.

 

 

Yenişehir Mah., Barış Caddesi, Hilton Oteli yanı Artuklu/MARDİN - (0 482) 212 44 80 (0 482) 212 44 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.