MARDİN ARTUKLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ŞEHMUS SÜMER´İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ŞEHMUS SÜMER´İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

     Geleceğin mimarı olan öğrencilerimizin yetiştirilmesinde en büyük dayanağımız olan siz değerli öğretmenlerimizle birlikte Vatanımızı ve dünyayı  inşa etmek için özgür ve erdemli bireyler yetiştirme çabasındayız.  Öğretmenlik mesleği, her şeyden önce bir ideal, gaye ve hizmet mesleğidir. Bireyin hayatını anlamlandıran, mesleğinde samimi ve mesleğine onuruyla bağlı bir öğretmenden başkası değildir.

     Demokrasinin özümsenmesi, millî ve manevi değerlerimize bağlılığın arttırılması eğitimle gerçekleşecek ve bu konuda yol göstericiler siz değerli eğitimciler olacaksınız. Bu konuda size duyulan güveni sonuna kadar hak ettiğinizin bilincinde olarak tüm çalışmalarımızı sizlerin desteğiyle yürüteceğimizden hiçbir kuşkunuz olmasın.

      Değerli meslektaşlarım, çok değerli öğretmen kardeşlerim;  bu anlamlı gün vesilesiyle tüm çalışmalarınızda başarılar diliyor, Öğretmenler Gününüzü kutluyorum.

         Saygı ve Sevgilerimle…

 

                                                                                                        Şehmus SÜMER

 

                                                                                                   İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yenişehir Mah., Barış Caddesi, Hilton Oteli yanı Artuklu/MARDİN - (0 482) 212 44 80 (0 482) 212 44 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.