MARDİN ARTUKLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan BERHUNİ'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan BERHUNİ'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

 

Kıymetli meslektaşlarım!

Bugün tüm öğretmenlerimizin hizmetlerine karşılık, unutulmadıklarını gösteren bir gün. Bugün vesilesiyle şehit düşen ve ebediyete irtihal eden meslektaşlarımı rahmetle yad ediyorum.

Toplumun gerçek mimarı, sadakatin, sevginin, sabrın ve istikbalin kendisi, Hz. Ali'nin ifadesiyle ''İlim Kapısının Anahtarı'' sizlersiniz.  Yetiştirdiğiniz çocuklarımızın ve gençlerimizin vatanına sahip çıkan, kültürel değerlerimize bağlı dünya ile birlikte yürüyen, çağdaş bireyler olması; gücünü sevgiden ve fedakarlıktan alan siz öğretmenlerin eseri olacaktır. Bu nedenle öğretmene duyulan ihtiyacın arttığı bilinciyle meslek icra etmenin ehemmiyetinin farkındayım.

Paha biçilemeyen, kutsal ve onurlu öğretmenlik mesleğini yapan bir kişi olmanın kıvancı ve aydınlık bir gelecek adına en ulvi ve mukaddes görevi ifa etmekte olan öğretmenlerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyor , 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZÜ KUTLUYORUM

 

                                                                                                                                                   Hasan BERHUNİ

                                                                                                                                         Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yenişehir Mah., Barış Caddesi, Hilton Oteli yanı Artuklu/MARDİN - (0 482) 212 44 80 (0 482) 212 44 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.