MARDİN ARTUKLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YAKUP SARI MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

              İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup SARI, müdürlüğümüzü ziyaret ederek müdürlüğümüz çalışanlarıyla toplantı gerçekleştirdi.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YAKUP SARI MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

             Ziyaretin amacının ''Teşekkür Ziyareti'' olduğunu ifade eden Sayın SARI, müdürlüğümüz personelleri ile yaptığı toplantıda eğitim ve öğretimin amacı, milli eğitim personellerinin amacı ve geleceğin şimdiden planlanmasının önemine değindi. Ülkemizin geleceği ve sorunları için eğitimin önemine vurgu yapan Sayın SARI, var olan sorunların giderilmesi ve ülkemizin geleceğinin inşasının eğitimden geçtiğini bu nedenle yaptığımız için ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Sayın İl Müdürümüz devletin bir bütün olduğunu ve devletimizin her kaynağının verimli kullanılması gerektiğini, velilere, öğretmenlere ve öğrencilere olumlu yaklaşımın eğitime de olumlu yansıyacağını ifade etti. Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çalışmalarının ilimiz için lokomotif niteliğinde olduğunu bu nedenle Artuklu'da yapılan çalışmaların diğer ilçelere örnek teşkil ettiğini kaydeden Sayın SARI yapılan çalışmalar nedeniyle müdürlüğümüz çalışanlarına teşekkür etti.

              Önümüzdeki dönemlerde akademik başarının artması için daha çok çalışacağımızı, ilimizi hakkettiği seviyelere çıkarmak için tüm gayreti sarf edeceğimizi dile getiren Sayın Yakup SARI yapılan çalışmaların hiçbir zaman yeterli olmayacağını her zaman daha çok çalışmamız gerektiğini ifade etti.

              Ülkemizin stratejik önemine de değinen Sayın SARI, bu durumun farkında olunarak çalışmaların yürütülmesinin, birlik ve beraberliğimizin sürekli olmasının ve devleti yüceltme gayreti içerisinde olunmasının gerekliliğine vurgu yaptı. Ayrıca eğitimin uzun bir süreç olduğunu ve bu süreçte kesinlikle boşluk olmaması gerektiğini ifade ederek 2019-2020 eğitim öğretim yılı için başarı dileklerinde bulundu.

               Yapılan toplantı esnasında söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şehmus SÜMER ise beraber çalıştığı ekibin çok iyi işler çıkardığını ifade ederken bu ekibe ve Artuklu İlçesi için verilen destekler ve fark yaratan çalışmaları nedeniyle İl Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup SARI'ya teşekkür etti.

02-08-201902-08-201902-08-201902-08-201902-08-201902-08-201902-08-2019

Yenişehir Mah., Barış Caddesi, Hilton Oteli yanı Artuklu/MARDİN - (0 482) 212 44 80 (0 482) 212 44 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.